ІНФОРМАЦІЙНІ ПОСЛУГИ

 _____________________________________________________________

Волинська Рівненська Житомирська Чернігівська Сумська Львівська

Тернопільська Хмельницька Вінницька Черкаська Полтавська Харківська

Луганська Закарпатська Івано-Франківська Чернівецька Кіровоградська Дніпропетровська

Донецька Одеська Миколаївська Херсонська АР Крим Запорізька

_____________________________Київ________________________________

 

Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг

Консультації з питань, що стосуються  об'єктів промислової власності (ОПВ) \ Інтернет-біржа промислової власності \ Патентні дослідження, порівняльний  аналіз та оцінка вартості ОПВ \ Складання ліцензійних та інших договорів \ Інформаційне забезпечення та моніторинг ринку ОПВ в інтересах замовника \ Підготовка заявочних документів на ОПВ \  Виготовлення копій документів на CD …

 

ЛЕОНОРМ-онлайн

НІЦ “Леонорм” надає підприємствам і організаціям послуги з пошуку і класифікації інформації в галузях стандартизації, сертифікації, метрології, систем якості й охорони навколишнього середовища. Ми також проводимо комплектування фондів нормативними документами з вищеперелічених галузей …

 

'25 година' на 'Нашому Радіо'
Офіційний сайт авторської програми про нову муз
ику '25 година' на 'Нашому Радіо'. Ексклюзивні iнтерв'ю, спілкування, новини, статті.

 

Словник.нет - Тлумачний словник
Великий тлумачний словник сучасної української мови онлайн (містить понад 207 000 словникових статей та близько 18 000 фразеологізмів).

 

Розважально-гумористичний портал 'BAYAN'
Регулярно оновлюваний розважально-гумористичний портал. Величезна кількість анекдотів, картинок, креативів, фото. Найкрасивіші дівчата мережі. Рекомендується для приємного проведення часу.

 

Законодавство України
Законодавство України, СНІП, ГОСТ, ДБН, ВСН, ДСТУ, посадові інструкції, зразки типових договорів, бланки бухгалтерської звітності, платіжне доручення, нова податкова накладна.

 

PROext - інформаційний проект
Останні новини мережі, технологій, мобільного зв'язку. Рейтинг ресурсів. Віртуальні листівки. Інформаційні сервіси.

 

Фінансово-економічний тижневик 'Інвестгазета'
Огляд світового та українського ринків, економічні та політичні прогнози, нові технології, новини законодавства і оподаткування, офіційна інформація ФДМУ, ДКЦПФР.

 

Міжнародний медіа-центр 'Телевізійний канал СТБ'
СТБ - перший та єдиний український телеканал, який має незалежні від держави засоби мовлення. Супутник AMOS дозволяє здiйснювати якiсний прийом сигналу СТБ на всiй територiї України, а також у країнах Схiдної та Центральної Європи, у захiднiй частинi Росiї. У Литвi за iнiцiативою української дiаспори вiдбувається трансляцiя СТБ через кабельну мережу.

 

Bigmir)Net - знайди свій світ!
Каталог і рейтинг ресурсів. Безкоштовний хостинг. Ряд розважальних розділів: бібліотека, анекдоти, знайомства, ігри і т. д.

 

KIEV2000.COM - Міський сервер
Інформаційно-розважальний міський сервер Києва. Новини: життя великого міста - від політики до екології. Бізнес: аукціони, оголошення, пошук і пропозиції роботи, довідкова служба. Клуби, театри та музеї, салони краси і безліч інших способів провести досуг. І все це - на дійсно живому сайті.

 

Інформаційне агентство УНІАН
Одне з провідних інформагентств України. Новини, події, політика та бізнес, віртуальний прес-клуб, фотослужба з пошуком, цитата дня. Передплата тематичних добірок інформації.

 

QS.kiev.ua
Пошукова система. Каталог сайтів. Дошка оголошень.

 

Експерт центр
Інтернет-видання незалежної аналітичної групи. Аспекти: політичний, економічний, військовий, інформаційний

 

Столична кіноафіша
Репертуари кінотеатрів Києва. Представлена інформация по 20 к
інотеатрах.

 

Ринок України в прайс-листах
Прайси найрізноманітніших фірм на різну продукцію. Один з найвідоміших ресурсів, видання 'Галицьких Контрактів'.

 

Старт Україна
Зручний старт в Інтернет з України - пошук, каталог, новини, оголошення, листівки, SMS, розваги...

 

Український Торговельний Ряд
Вільна спілка магазинів, що самостійно керують своїми вітринами. Створення представництва свого магазину можна здійснити безкоштовно. Каталог налічує біля 200 працюючих вітрин-магазинів - від машин до відеотехніки.

 

Рейтинг вільного Інтернету
Проект Української банерної мережі. Рейтинг популярності українських сайтів.

 

Київський музей воскових фігур. Приватна колекція.
В колекції надані фігури видатних та відомих діячів політики, літератури, естради та музики, кіно та театру, спорту. Невідоме про відомих. Факти. Галерея.

 

Інтелектуальні Системи ГЕО: онлайн-мапи Києва та України
Одна з провідних українських компаній у сфері розробки та впровадження геоінформаційних систем та просторових баз даних. Продаж та впровадження електронних географічних мап. На сайті також кращі в уанеті онлайнові мапи Києва та України.

 

uaSport.net
Перший та найкращій в Україні інформаційно-аналітичний спортивний сайт. Щоденні новини, анонси, результати, огляди та комментарі, прямі трансляції, чат та обговорення для уболівальників.

 

Кіно - Український портал
Огляди новинок і новини кіно, кіноафіші Києва, Харкова, Одеси, Дніпропетровська і Донецька, а також інформація про кінотеатри України.

 

'Вірші' - поетична творчiсть київских авторiв
Сайт присвячено творчості київських авторів, як початківців, так і професіоналів. Вірші публікуються українською та російською мовами. Є розділ критики та літератуного навчання. Працює рейтингова система.

 

Верховна Рада України
Офіційний сайт українського парламенту. Законодавство України, Конституція, законопроекти, прес-служба.

 

Liga Online
Інформаційний бізнес портал. Оперативна стрічка новин, законодавство і фінанси України, бізнес конференції
.

 

AVISO online
Авізо - одна з найбільших в Україні газет безкоштовних оголошень. Тут ви зможете не лише переглянути базу запропонованих оголошень, але і розмістити свої безцінні пропозиції. (avizo)

 

Кабінет Міністрів України
Склад кабміну України. Законодавче забезпечення соціально-економічної політики Уряду. 'Вісник Уряду'. Органи державної влади України в мережі Internet. Політичне життя України. Проект Програми діяльності КМУ. Єдина державна автоматизована паспортна система.

 

Канал 1 + 1
Програми, серіали і фільми; програма передач на тиждень; сайти телепрограм "Епіцентр" і "Табу"; проекти студії; ключові моменти передач в RealMedia.

 

Броне-Сайт Чобітка Василя
Про все, що пов'язане з танками та бронетанковою технікою. Довідник з ТТХ, статтями, фотографіями та малюнками безлічі танків; танки в бою - від Першої Світової до сучасності, статті, література, мапи та фото; музеї бронетехніки. Анатомія армії - від військових звань до військової історії; фортифікації, тактика, інженерні війська...

 

Україна промислова
Каталог промислових підприємств України, бази даних з промислових товарів, прайси, програма 'Неліквіди підприємств України', дошка оголошень, нова продукція та обладнання, ринок вживаного обладнання та конверсійна техніка. Власна банерна система, маркетингові огляди, створення представництв, розміщення реклами на сервері, залікові схеми, дисконти, програми...

 

Сова
Нове слово в технологіях пошуку. Сова - це птах, що літає й шукає. Пошукова система, яка справді шукає, і крім того, не навантажена рекламою.

 

Магнолія-ТВ
Найоперативніше джерело інформації про різноманітні пригоди. Щоденне оновлення - завжди найсвіжіші новини: хроніка кримінального життя України, останні звіти МВД та пожежної охорони, телепрограма Ситуація, телевізійна патрульна служба Милосердя, інформація про без вісті зниклих, про малюків, що шукають нову родину.

 

Подробиці
Оперативно про головне. Огляди основних подій в Україні та світі, постійно оновлювана стрічка новин, аналітичні статті, форум, погода. Спеціальні проекти.

 

Кінотеатр Україна
Інформація про сам кінотеатр: афіша, розклад сеансів, ціни, карта залу, історія. А також новини кіно, прокату

 

LigaOnline
Інформаційний бізнес портал.

 

Music News
Один з найоновлюваніших музичних сайтів України. Хіт парад, афіша новин, оперативна інформація з близького та дального зарубіжжя. Українські виконавці та онлайн інтерв'ю з ними.

 

Кінотеатр 'Київська Русь'
Фільми сьогодні. Анонси. Розклад сеансів. Ціни і замовлення квитків. Інформація й історія кінотеатру.

 

Pro Novosti
Інформаційно-аналітичне видання про події в Україні і світі. Новини економіки, політики, соціального життя, інтерв'ю, коментарі експертів.

 

Форум Порятунку Києва
Сайт Громадської Організації Форум Порятунку Києва, інформація для громадян, політичне життя міста, міські новини, події, мітинги, пікети, влада, мер міста, Омельченко, чиновники.

 

Український науково-технічний журнал 'Техніка АПК'
Виходить друком з 1950 року і є одним з головних видань Міністерства аграрної політики та Міністерства промислової політики України. Він входить до переліку друкованих видань ВАК України з технічних та сільськогосподарських наук. В журналі висвітлюється широкий спектр наукових і виробничих проблем.

 

Портал брендiв
Новини брендів, конкурс 'Бренд року України' акції конкурсу, чат, форум, погода, курси валют.

 

Інформаційний портал Києва
Інформаційний портал Києва містить свіжі новини регіону, аналітичні матеріали, базу даних корисних телефонів і адрес, афішу кінотеатрів, театрів, клубів, концертів і дитячих заходів, опери, а також форум для спілкування.

 

Журнал 'Неруйнівний контроль'
Онлайн-версія журналу 'Неруйнівний контроль' публікує інформацію про нові засоби й технології неруйнівного контролю, звіти про виставки та конференції, технічну літературу. На сайті Ви знайдете свіжий номер журналу й архів.

 

Кіноман
Відгуки на кінофільми, кадри з нашумілих фільмів. Фотографії акторів. Новини кіноіндустрії. Кіноафіша по Києву. Сайт покликаний об'єднати під своїм крилом усіх цінителів найважливішого з мистецтв.

 

Журнал 'Вісник зоології'
Науковий журнал Інституту зоології ім.И.И.Шмальгаузена НАН України. На сайті розташована інформація про журнал, його редколегії, правила для авторів. Тут же Ви знайдете зміст номерів, зміст додатків, умови підписки .

 

ГО „Інститут сільського розвитку”
На сайті розміщена інформація про діяльність організації, спрямовану на підтримку комплексного підходу до розвитку сільської місцевості. Зокрема, це інформація про правові, економічні, соціальні та інші аспекти, необхідні для організації оптимальної життєдіяльності сільського населення. Також – друкована продукція „Інституту сільського розвитку”, в тому числі, часопис „Аспекти сільського розвитку”, брошури, публіцистика, аналітичні матеріали.

 

'ПіКАД'
Журнал 'Пікад: Промислового виміру , контроль, автоматизація, діагностика' - періодичний щоквартальний журнал з чітко вираженою практичною спрямованістю, адресується фахівцям із упровадження, системній інтеграції й експлуатації електронних систем вимірів, автоматики, контролю і діагностики в різних галузях промисловості.

 

Документообіг
Система автоматизації документообігу.

 

Особливості національної телефонії
Довідник телефонних кодів світу; нормативні документи України про зв'язок; форуми зв'язківців; каталог ресурсів про зв'язок; категорії АВН й додаткові послуги АТС.

 

ІОЦ 'Жіноча Мережа'
Інформаційно-освітній ресурс присвячений гендерним проблемам, феміністській теорії і практиці, а так само правам людини в Україні.

 

Державне підприємство «Укрдіпродор»
Державне підприємство - Український державний інститут по проектуванню об'єктів дорожнього господарства 'Укргипродор'. Офіційний сайт. Діяльність підприємства, філії.

 

'Наш городок'
Щотижневий рекламно-інформаційний журнал 'Наш городок' - новини Фастова, Василькова, Білої Церкви, приватні та комерційні оголошення, конкурси, творчість фастівчан, дівчина дня.

 

Спортивний комплекс 'Меридіан'
Останні новини, заходи, змагання і шоу на території комплексу, спортивні зали, послуги й тарифи, методики, публікації та інше.

 

Магія для українців
На сайті: прикмети, поради, обряд
и: причарування, пороблення, магія для грошей. Безкоштовна консультація чаклуна.

 

Slivki.com.ua – Особливості Життя популярних людей
Інформаційно-пізнавальне видання про публічне й особисте життя українського і світового бомонду, інтерв'ю з вершками суспільства; особисте і публічне життя популярних і знаменитих людей; новини шоу бізнесу, музики, кіно; інтерв'ю, плітки, слухи, сенсації.

 

Універсальна дошка оголошень
Універсальна дошка оголошень. Безліч розділів . Вільний доступ.

 

Вечірній Київ
Електронна версія газети 'Вечірній Київ'

 

ІnfoSec.com.ua - Безпека Вашої інформації
Безпека Вашої інформації.

 

Київ найт
Клуби Києва, відкликання відвідувачів, як добратися. Залишайте свої коментарі, вони допоможуть іншим людям визначитися з місцем відпочинку!

 

Газета „Торги. Майно. Контракти”
Газета „Торги. Майно. Контракти”. Інформація про біржові торги, аукціони. Видавець - Центральна Універсальна Біржа.

 

Справи сімейні
Газета про те, як створити щасливу, гармонійну, процвітаючу сім’ю, як уникнути та знайти вирішення безлічі проблем, які часто навалюються на наші сім'ї в наш стрімкий час.

 

UAPost - SMS портал оголошень
UAPost - Сучасний портал оголошень з новою системою публікації оголошень. Тут кожний може розмістити оголошення (купити/продати) не використовуючи Інтернет. Досить мати мобільний телефон.

 

Портал Інформаційна Україна
Інформаційний портал: новини інформаційного суспільства, аналітика, електронний уряд, законодавство України, поради населенню, юридична консультація, допомога, каталог бізнес і інноваційних проектів, пошук роботи у сфері інтернет та високих технологій, довідка, а також чат, ігри, форуми.

 

Громадський транспорт Києва
Інформація про маршрутний транспорт в Києві.