ЗВ`ЯЗОК, ІНТЕРНЕТ

 _____________________________________________________________

Волинська Рівненська Житомирська Чернігівська Сумська Львівська

Тернопільська Хмельницька Вінницька Черкаська Полтавська Харківська

Луганська Закарпатська Івано-Франківська Чернівецька Кіровоградська Дніпропетровська

Донецька Одеська Миколаївська Херсонська АР Крим Запорізька

_____________________________Київ________________________________

 

Схожі рубрики:  ЕЛЕКТРОНІКА

                                 ЗАСОБИ ЗВ`ЯЗКУ

                                 КОМП`ЮТЕРИ, КОМПЛЕКТУЮЧІ, ПЗ

                                 ОРГТЕХНІКА, ОФІСНЕ ОБЛАДНАННЯ

                                 ПОБУТОВА ТЕХНІКА, ЕЛЕКТРОТОВАРИ

                                 ПОЛІГРАФІЧНІ, ВИДАВНИЧІ ПОСЛУГИ, ДИЗАЙН

                                 РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ, КОМП`ЮТЕРІВ

 

"Візор" - інтернет-провайдер

Надання доступу до мережi Iнтернет \ Комутованi телефоннi лiнiї \ Видiленi канали \ FTP – сервер \ Proxy – сервер \ News – сервер \ Поштовий сервер \ Cервер статистики …

 

Спаринг-Віст - Послуги доступу в Інтернет

Виділений доступ в Інтернет Світ Онлайн \ Корпоративні Послуги Інтернет з доступом по видиленій лінії з оплатою в залежності від завантаження \ Цифрова "остання миля" \ виділення IP адреси або блока IP адрес \ виділення додаткових блоків IP адрес \ реєстрація та підтримка доменного імені \ електронна пошта \ розміщення серверів на технологічній площадці Голден телеком \ розміщення веб-сторінок клієнтів на веб-серверах Голден телеком \ моніторинг та статистика – онлайн доступ до персональної статистики завантаження виділеного каналу клієнта …

 

Хостинг - це Hvosting.net.ua
Швидко, надійно, професійно. Сервера в Києві, Москві, Далласі. Будь-яка форма оплати. Сама дружня технічна підтримка. Тестовий доступ і нетарифіцирований трафік. Доменні імена - безкоштовно!

 

Ntema
Сайт компанії NTEMA пропонує широкий спектр послуг і устаткування для створення комп’ют
ерних мереж з підключенням в Інтернет. У розділі 'Каталог' представлений докладний список устаткування і прескурант по ньому.

 

Системи супутникового телебачення 'SATKIEV.NET'
Монтаж систем індивідуального і колективного прийому супутникового й ефірного телебачення будь-якого рівня складності на території Києва і Київської області.

 

Компанія 'Турая Україна'
Послуги мобільного супутникового зв'язку в будь-якій точці України і ще у 98 країнах Європи, Азії, Близького Сходу й Африки. Клієнти 'Турая' мають можливість приймати усі вхідні дзвінки безкоштовно, а також користуватися послугою GPS. Завдяки послузі роумінгу абоненти GSM-операторів можуть користуватися супутниковим зв'язком без абонентської плати і без підключення. Докладно про все це на сайті.

 

Все про мобільний зв’язок від Best Card Service
Ексклюзив BEST Card Service - сайт, на якому зібрана та систематизована величезна кількість інформації про провайдерів, мобільний звязок та різні карточки. Форум. Чат. Безкоштовні оголошення та розіграш призів.

 

ВОЛЯ. Я можу все!
Всі необхідні сервіси та інформація на одному сайті: пошта, форуми, диско-чат, каталог, SMS, пошук, листівки, новини, політика, суспільство, гроші, спорт, e-Business, світ, 'Не може бути!', події.

 

ISP 'IP Telecom'
Найбільший київський dial-up провайдер. Має модемний пул в 480 цифрових ліній, та 7 Мб власний зовнішнішний канал. Доступ за допомогою карток IPkey один з найбільш простіших та доступних.

 

ISP Навігатор-Онлайн
Безкоштовний гостевий вхід. Багато сервісних функцій для клієнтів на сторінках сайту. Поради щодо налагодження програмного забезпечення та модемів, реєстрація домену. Технічні характеристики вузла, графіки завантаження каналів та вхідних телефонних ліній. Прайси на послуги Dial-up, виділений канал та ін.

 

ColoCall - надійний хостинг та колокейшн провайдер в Україні
Основними послугами компанії є колокейшн (colocatіon) - розміщення серверів замовника на технічній площадці компанії з підключенням їх до Інтернет, веб-хостинг - розміщення сайтів замовників на сервері компанії, побудова виділених ліній для високошвидкісного доступу в Інтернет та реєстрація доменних імен.

 

СП 'Інфоком'
Найповніший комплекс послуг зв'язку в Україні. Інтернет, супутниковий зв'язок, frame relay, ip-телефонія, інтеграція послуг.

 

ВАТ Укртелеком
Сайт національного оператора електрозв'язку України. Телефонія, Інтернет, вебкамери по всій Україні.

 

'hostONE' - хостинг в Україні
Надійній, швидкий, якісний хостинг.

 

Компанія 'Internet Security Group'
Забезпечення інформаційної безпеки в Інтернеті.

 

SotLine
Доступ до мережі Інтернет по виділених високошвидкісних каналах зв'язку. Реєстрація домена, веб-дизайн, хостинг. Побудова локальної мережі. Підключення вилученого офісу.

 

Провайдер провайдерів Digital Generation
Сайт компанії Digital Generation, що відома своїми надійними та швидкісними каналами для Internet-провайдерів. Також забезпечує повний поток конференції USENET і крім того, пропонує розміщення обладнання (сервери та інше) - colocation з можливістю його оренди.

 

IP Telecom
Провайдер послуг інтернет з велетенською кількістю вхідних ліній. Новини. Послуги. Довідкова інформація для користувачів.

 

Кращий хостинг - це Hvostіng
Реєстрація доменних імен, хостинг сайтів.

 

AddPac Ukraine
Voіp шлюзи AddPac. Створення корпоративних VOІ мереж . Список устаткування для терминації й оригінації VOІ трафіка.

 

SATVision
Установка супутникового телебачення в Києві та Київський області, інформація про супутники, список супутникових каналів.

 

ЗАТ 'Укртехзв'язок'
Надання послуг транкінгового радіозв'язку, інтегровані рішення для систем зв'язку, що вміщують в себе професійний радіозв'язок, провідний зв'язок та безпровідний зв'язок. На сайті - каталог товарів та послуг, безліч інформації.

 

WEB-майстерня
Опис комплексу послуг: розробка, розміщення і розкручування сайтів про медицину і здоров'я, інтернет-приймалень лікарів-фахівців, інтернет-аптек.

 

Satkiev - Системи супутникового телебачення
Встановлення систем супутникового телебачення будь-якої складності у м. Києві.

 

Український софткаталог
Каталог програмного забезпечення доступного для ска
чування в Україні. Тільки український трафік. Програми відсортовані по різних категоріях.