ОСВІТНІ, УЧБОВІ ПОСЛУГИ

 _____________________________________________________________

Волинська Рівненська Житомирська Чернігівська Сумська Львівська

Тернопільська Хмельницька Вінницька Черкаська Полтавська Харківська

Луганська Закарпатська Івано-Франківська Чернівецька Кіровоградська Дніпропетровська

Донецька Одеська Миколаївська Херсонська АР Крим Запорізька

_____________________________Київ________________________________

 

Навчальний центр 'Фесто'
Навчання по автоматизації: Пневмоавтоматика, гідроавтоматика. Комп'ютерні курси: починаючої , допол
іграфічна підготовка, кошторисна справа , індивідуальні курси. Семінари: енергозбереження, тендера, вартість будівництва.

 

Центр комп’ютерного навчання 'SEMIcom'
Комп'ютерні курси, що надають послуги в таких сферах: підвищення кваліфікації, дистанційне навчання, програмування (C, Vіsual C, Vіsual Basіc, Java, SQL), мережі (UNІ, Lіnux, NT/2000), Web-дизайн, ігри, комп'ютерна графіка, дизайн. Бібліотека, посилання, робота, стажування. Програмування ігор, розробка сайтів, веб дизайн.

 

Київський національний економічний університет
Офіційний сайт КНЕУ. Інформація про університет. Факультети й кафедри. Навчальні заклади КНЕУ. Підрозділи університету. Інформація для абітурієнтів.

 

Агенція моделей Олег і Єва
Перша офіційно зареєстрована професійна агенція в Україні, яка поклала початок вітчизняному модельному бізнесу. Історія і новини агенції, каталог дівчат і юнаків моделей, коледж для бажаючих почати роботу в модельному бізнесі

 

Київський інститут секретарів
Інтенсивні двомісячні курси підготовки секретарів і офісів-менеджерів. Сучасні програми, додаткові тренінги і спецкурси, сприяння в працевлаштуванні. Центр комп'ютерної грамотності. Язикова школа - англійська і німецька мова. Підбор персоналу для компаній, проведення тренінгів для офісного персоналу і секретарів.

 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Центральний університет країни. Досить повна та детальна інформація про факультети. Приємний оку дизайн. Інформація для абітурієнтів. Гранти, інформація про події.

 

Національний університет 'Києво-Могилянська академія'
Все про життя одного з найдавніших університетів України: факультети, департаменти, навчальні курси і програми; служби та підрозділи, ресурси університету, наукова робота, студентське життя, інформація для абітурієнтів.

 

Українськи реферати
До вашої уваги колекцiя українських рефератiв, яка, сподiваємося, стане вам у пригодi при написаннi рефератiв, курсових, дипломiв, пiдготовцi до тестiв, контрольних тощо. Зауважте, що реферати даної колекції призначені тільки для особистого використання в некомерційних цілях.

 

Центр ПІТ
Розробка положень і технологічних карт, систем атестації і навчання персоналу для банків і страхових компаній. Створення систем навчання і тестування для навчальних закладів. Розробка і просування сайтів.

 

Курсові, Дипломні, Контрольні, Реферати - Наука-Сервіс
Послуги по виконанню контрольних, курсових, дипломних робіт та написанню рефератів з економічних, юридичних та гуманітарних дисциплін. Можливість як замовити, так і придбати готові роботи.

 

ТОВ 'Хелікс'
Розробка та впровадження систем менеджменту ISO 9001, ISO 14001, ISO 17025, HACCP, систем фінансового управління та ін. Проведення семінарів та тренінгів.

 

Репетитор англійської мови у Києві
Тумасян Владислав Саркісович. Київ. Контактна інформація

 

Моторика - вчимося граючи!
Продаж виробів, що дозволяють легко розвинути моторику і навчити дітей та дорослих правильно тримати ручку, ложку, китайські палички, комп'ютерний браслет-
запобігає тунельному синдрому.

 

Центр дистанційного навчання

Основи бізнесу \ бізнес у Інтернеті \ менеджмент \ аудит \ фінанси \ консалтинг \ маркетинг \ ІТ-технології \ екологія \ інженерні спеціальності ….

 

Уроки державної мови
Загальноосвітній сайт по вивченню української мови. Поради по правопису, складним випадкам перекладу. Підказки як позбутися штампів та “суржику”. Корисний для будь-якого віку.

 

Англійський учбовий центр A-Z
Інформація про використовуваний метод вивчення і пропоновані спеціальні курси, а також про ціни та акції.

 

'Агентство Au-Pair'
Au-Paіr і інші молодіжні програми за кордоном від 80 євро. Навчання, робота і вище утворення в Європі і США. Ми допоможемо Вам побачити світ і почати кар'єр
у.

 

Центр розвитку мовлення
Russ
іan and Ukraіnіan for foreіgners, риторика, англійська, французька, іспанська, італійська, німецька мови, російська для школярів і абітурієнтів, курс ділового спілкування українською мовою. На сайті є повний опис кожної з програм.

 

Агенція 'Авіс'
Сайт присвячений програмам з вивчення іноземних мов за кордоном для дорослих і дітей. Представлений широкий вибір країн. Крім того, відвідувачі можуть знайти інформацію про програму AU PAIR (робота з догляду за дітьми, вивчення іноземної мови), а також про волонтерські табори в Європі.

 

Мистецький коледж художнього моделювання та дизайну
'Мистецький' коледж художнього моделювання і дизайну. Коледж готує фахівців дизайнерського профілю, а саме: дизайнерів стилю, інтер'єру, реклами, одягу й аксесуарів, а також перукарів-модельєрів (візажистів). Інформація для абітурієнтів. Фотогалерея робіт студентів.

 

Сайт - EZ English
Вивчення англійської мови в Україні та за її межами!

 

Правила потрібно знати
Екзаменаційні квитки ДАІ для здачі на права водія, Правила дорожнього руху України.

 

The School of World Communication
Сайт містить інформацію про систему навчання мовам Language Traіnіng System by Varіch (основа - інтенсивний розмовний тренінг). Координати навчальних центрів, теми занять.

 

Агенція Au Pair 'АВІС'
Робота та навчання за кордоном по програмі Au Pair (рік в європейській чи американській сім'ї): можливість побачити світ, вступити до закордонного навчального закладу, покращити знання іноземної мови та заробити грошей.

 

Школа світового спілкування
Сайт представляє центр світового співробітництва по розробці і впровадженню найбільш ефективних систем навчання іноземним мовам і поліпшення взаєморозуміння між людьми всіх країн.

 

Учбовий центр ДП «Фесто»
Навчальний центр Фесто проводить семінари і навчання по таких актуальних напрямках як: автоматизація обліку і підбору персоналу, вартість будівництва в ринкових умовах, семінари по законодавству. Курси по пневматиці, гідравліці і контролерам FEC і Sіmatіc проводяться на навчальних стендах Festo, що складаються з промислових компонентів. Комп'ютерні курси. CompactMBA - друга вища освіта для технічних фахівців механотроника - нова спеціалізація в НТУУ 'КПІ'.

 

Автомобільна школа 'Київавто'
На сайті викладена інформація про школу. Ціни й координати.

 

Учбовий центр
Сайт присвячен вивченню іноземних мов та діяльності Учбового центру

 

Репетитор
Репетитор, викладач, тренер, школа, курси, секція можуть розмістити тут інформацію про себе для того, щоб її легко могли знайти ті , хто бажає навчатися, удосконалюватися або розвивати своїх дітей. Користувачі можуть знайти на сайт
і викладачів і школи, а також тих , хто допоможе в рішенні контрольних робіт, написанні рефератів і т.п.

 

Організаційне консультування
Інформація про групу психологів, оргконсультантів, менеджерів з персоналу, тренінг-менеджерів з України, які 6-8 квітня 2001 р. в Києві пройшли перший цикл розрахованої на три роки освітньої програми з Гештальт-організаційного консультування.

 

Фізкультурно-оздоровчий клуб 'Березняки'
Заняття ушу для дітей та підлітків. Контакти.

 

Українська комерційна школа
Основними нампрямками діяльності Школи є підготовка спеціалістів за спеціальністю 'Економіка' з напрямків підвищення кваліфікації управлінців, фінансових посередників, експертів з оцінки нерухомості, майна, немайнових прав та бізнесу, експертів з оцінки землі, консультантів з питань приватизації та продажу державного майна.

 

Київський ліцей бізнесу
Викладено умови вступу, особливості освіти, інформація про вчителів і керівництво. Є фотогалерея.