ПОЛІГРАФІЧНІ, ВИДАВНИЧІ ПОСЛУГИ, ДИЗАЙН

 _____________________________________________________________

Волинська Рівненська Житомирська Чернігівська Сумська Львівська

Тернопільська Хмельницька Вінницька Черкаська Полтавська Харківська

Луганська Закарпатська Івано-Франківська Чернівецька Кіровоградська Дніпропетровська

Донецька Одеська Миколаївська Херсонська АР Крим Запорізька

_____________________________Київ________________________________

 

Схожі рубрики:  ЕЛЕКТРОНІКА

                                 КОМП`ЮТЕРИ, КОМПЛЕКТУЮЧІ, ПЗ

                                 ОРГТЕХНІКА, ОФІСНЕ ОБЛАДНАННЯ

                                 ЗВ`ЯЗОК, ІНТЕРНЕТ

                                 РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ, КОМП`ЮТЕРІВ

 

СКП Дизайн

Веб-сайти \ хостинг \домени \ розкручування \ підтримка \ аналіз веб-проектів \ фірмовий стиль \ логотипи \ візитки …

 

ДИЗАЙН СТУДІЯ 'SOLASS'

Фірмовий стиль \ поліграфія \ веб-дизайн \ мультимедіа \ відео \ зовнішня реклама \ інтер’єри \ 3D моделювання \ рекламне фото \ ілюстрації …

 

RP-Studio

Розробка концепції і структури сайту, виходячи з задач вирішуваних даним проектом  і специфіки виду діяльності підприємства \ розробка дизайну \ верстка і програмінг сайту \ реєстрація доменного імені і розміщення сайту на сервері \ реєстрація сайта у пошукових системах і каталогах \ створення системи управління,  для самостійного оновлення матеріалів на сайті \ розробка фірмового стилю замовника (логотип, візитка, бланк) \ перенос веб-сайта на CD-диски або розробка презентаційних CD-дисків за технологією Flash …

 

Офіс на Баклконі
Творче об'єднання. Надання послуг у створенні сайт
ів, CD презентацій; поліграфія, програмування, консультації, навчання.

 

Компанія 'Юнівест Маркетинг'
Один з лідерів видавничих та поліграфічних послуг на ринку Києва та України. Видає журнали 'Огородник' та 'Пропозиція'. Пропонує широкий спектр поліграфічних послуг на власному обладнанні

 

Cтудія веб-дизайну mv-desіgn
На сайті можна ознайомитися з портфоліо студії, її послугами і цінами на них. Студія розробляє веб-сайти будь-якої складності, починаючи зі складання концепції сайта і розробки логотипа, закінчуючи виробництвом презентаційного мультимедійного диска. Також студія займається анімацією і банерами.

 

АлексПринт - Поліграфія. Візитки за 1 годину.
Оперативна поліграфія. Виготовлення візиток, флаєрів, брошур, календарів, проспектів, бланків, плакатів та іншої продукції. Офсетний друк. Поліграфічні послуги. Ризограф
ія, тиражування.

 

Поліграфічна фірма ПКФ ТОВ
Надання поліграфічних послуг у Києві і по Україні. Поліграфічна фірма ПКФ ТОВ.

 

Студiя веб-дизайну
Студiя пропону
є разрoбку складних портальних систем, систем управлiння контентом. Та недорогi, доступнi а гoлoвне якiснi сайти для широкоi аудиторii.

 

Студiя веб-дизайну
Студія веб-дизайну іnVіsіon: професійна розробка сайтів, реєстрація доменів, хостинг сайтів, система управління сайтом.

 

Фоксис Студія
Створення корпоративних сайтів, розробка логотипів, сучасного дизайну й Інтернет- маркетинг.

 

Друкарня 'Реклама-принт'
Основні види продукції: шелф-токери, наклейки (у т.ч. двосторонні і напольні), стопери, вобблери, сети (підставки під посуд), об'ємні і плоскі муляжі упаковок, гірлянди й інші види POS-матеріалів.

 

Виготовлення поліграфічної продукції у Києві
Виготовлення візиток, друк на пакетах, на CD дисках, виготовлення інформаційних листівок, буклети, наліпки, друк на конвертах.

 

Wizards - розробка програм і сайтів для бізнеса
Компанія
Wizards спеціалізується на розробці програм і систем з великим математичним і алгоритмічним навантаженням, веб-дизайні і розробці сайтів.

 

Видавничий дім 'Каталог Універсал'
Для реалізації своєї мети Видавничий будинок створює різні інформаційні і рекламні ресурси (неперіодичну і періодичну літературу, каталоги, бази даних). Ми хочемо поширити інформацію про тенденції розвитку українського ринку і про кращих українських виробників різної продукції.

 

Веб-сайт конструктор 'Ваш сайт'
Умови по створенню і розміщенню Вашого сайта в мережі Інтернет.

 

STM-design

Веб-дизайн \ 3D графіка \ 3D відео …

 

MARS веб-студія

Створення сайтів \ технічна підтримка \ хостинг \ маркетингова підтримка \ реєстрація в пошукових системах і каталогах \ розробка банерів …

 

Студія веб-дизайну 'Арта'
Створення веб-сайтів, підтримка проектів, реклама в Інтернет, виготовлення банерів. На сайті можна знайти інформацію про студію, опис послуг, а також зразки виконаних робіт.

 

'Pal-Studio' - арт-студія веб-дизайнера Олександра Паламарчука
Веб-дизайн (перелік послуг, портфоліо), фото (галерея), вірші (збірка), живопис (галерея), статті про дизайн, мистецтво, навчання.

 

CodEX World Studio
Усі види веб-послуг - реєстрація домена, хостинг, розробка сайта, написання ТЗ, веб-дизайн, сервісні модулі, верстка, підтримка сайта, удосконалювання сайта, розкручування сайта, розробка банерів і логотипів. Проекти. Статті. Посилання . Глосарій інтернет-термінів.

 

Дизайн-студія 'AndVik'
Сайт групи київських дизайнерів цілком присвячений дизайну та поліграфії. Перелік і короткий опис послуг.

 

Харизма прінт
Вироблення поліграфічної продукції трафаретним способом, візитки, бланки, наліпки, нанесеня лого на сувенірну продукцію, ручки, запальнички, щоденики.

 

Салон оперативної поліграфії
На сайті представлена інформація про послуги та їхню вартість.

 

5.com.ua – сайти для професіоналів
5.com.ua - розробка корпоративних сайтів недорого, на основі шаблона дизайну, із системою керування сайтом-cms, просування сайту.

 

Створення сайтів. Розкручування сайтів
Створення сайтів, розкручування сайтів, підтримка сайтів, просування сайтів, дизайн сайтів, реклама сайтів, Web-дизайн, дизайн сайтів.

 

Cheese Studio
Професійна ручна обробка Ваших знімків від Cheese Studio.

 

Positron Group
Створення динамічних Flash-сайтів, інтернет-магазинів, порталів. Розробка оригінального дизайну. Розкручування сайту. Багато хто просто створює, а ми - оживляємо!

 

Дизайн Студія Site Factory
Створення, редизайн, розкручування, підтримка,хостинг сайтів і web-магазинів будь-якої складності. Ексклюзивний дизайн від професійних дизайнерів. Самі демократичні ціни - від 10 у.е. за сторінку. Індивідуальний підхід до кожної роботи. Існує гнучка система знижок.

 

Bob Printing Group
Виготовлення поліграфічної продукції, доставка по Києву та Україні. Дизайн. На сайті є перелік послуг і ціни, а також корисні статті й колекція посилань з поліграфії та дизайну.

 

ЗАТ 'Епос'
На сайті є докладний опис надаваних послуг: цифрова поліграфічна продукція, широкоформатна поліграфічна продукція, виготовлення й розміщення реклами в транспорті, сувеніри, календарі, гравертон (друк на металі), друкування зображень на одязі, кружках (термодрук). Можливість оформити замовлення безпосередньо на сайті.

 

Визитка
Спеціалізований сайт по створенню сайт
ів-візиток. Швидке і якісне cтворення сайтів.

 

Поліграфія - повнокольоровий лазерний друк формату А3
Описано переваги повнокольорового лазерного друку, представлено перелік виробленої продукції і ціни на друк.

 

Веб-студія 'Балу'
Веб-студія 'Балу' спеціалізується на створенні повноцінних сайтів для бізнесу. Ми можемо запропонувати клієнту послуги по створенню сайтів різного рівня.

 

Web -Energy Studio
Студія веб-дизайна. Створення, розкручування сайта, реєстрація в каталозі.

 

Поліграфічна Кузня
Друк на конвертах. Поліграфія.

 

Поліграфічна фірма ПКФ ТОВ Колорпринт
Поліграфічні послуги: Офсетний друк , рекламна поліграфія, виготовлення буклетів, друк брошур і листівок, друк журналів, друк каталогів, а також, бланків, візиток, плакатів, проспектів, папок, запрошувальних, наклейок, етикеток. Весь спектр поліграфічних послуг у Києві.

 

Поліграфічне підприємство, видавництво 'Смотрич'
Друк на офсетному, крейдованому, паперу, картону. Виготовлення листівок, плакатів, буклетів, каталогів, журналів, етикеток, цінників, папок.

 

Комп’ютер абсолют: центр сучасних технологій
Послуги по створенню, розкрутці та підтримці Web-сайтів в мережі Інтернет, виготовлення рекламних банерів, рекламні акції, Flash- ролики, CD- презентації/Графічний дизайн, Дизайн упаковки, Дизайн виставкових стендів, Розробка логотипів, Фірмовий стиль, Поліграфія, 3D-Графіка.

 

Студія веб-дизайну 'Tornado'
Повний комплекс послуг для організації і ведення бізнесу в Інтернеті. Від простих до ексклюзивних веб-сайтів, від одного тижня до чотирьох місяців.

 

Компанія RPG
Розробка сайтів. Виконання прикладних завдань (збирання комп'ютерів, прокладання мереж, запис CD, друк, сканування).

 

Візитки для ділових людей
Виготовлення і дизайн візиток будь-якої складності. Використовуємо всі технології друку.