УРОЧИСТОСТІ, ВІДЕОЗЙОМКА

_____________________________________________________________

Волинська Рівненська Житомирська Чернігівська Сумська Львівська

Тернопільська Хмельницька Вінницька Черкаська Полтавська Харківська

Луганська Закарпатська Івано-Франківська Чернівецька Кіровоградська Дніпропетровська

Донецька Одеська Миколаївська Херсонська АР Крим Запорізька

_____________________________Київ________________________________

 

 

Компанія Y&L

Відеозйомка будь-яких свят – весілля, хрещення, ювілея, презентації, корпоративної вечірки \ репортажна зйомка \ зйомка об’єктів продажу і реклами \ простий і комп’ютерний монтаж \ виготовлення фото картин \ модельна фотозйомка, портфоліо \ жива музика \ артисти \ прокат лімузинів \ послуги весільних салонів …

 

Артстудія 'Празднік-шоу'
Аншлаг на вашому весіллі, ювілеї, корпоративному банкеті! Тамада-конферанс'є! Шоу програма. Маски. Яскраві костюми. Конкурси. Обряди. Акордеон. Ансамбль. Комп'ютерна дискотека. Світло. Професіонали. Комплексне обслуговування.

 

'Моделбанк'
Цей сайт є каталогом українських моделей і модельних агентств. Тут ви знайдете фотографії дівчат, юнаків, дітей, акторів і непрофесійних моделей, необхідні дані та контактні координати для зв'язку з моделлю.

 

Банкет
Організація і проведення весіль, днів народжень, ювілеїв, корпоративних вечірок і т.д. Індивідуальний підхід до кожного замовника. Перелік усіх послуг.

 

Центральні театральні каси міста Київа
Продаж квитків через Інтернет на всі театральні і гастрольні заходи в місті Києві.

 

Компанія Y&L
Ексклюзивна фотозйомка, відеозйомка, репортажна зйомка, рекламна зйомка, монтаж, виготовлення фотокартин, модельна фотозйомка. Послуги в організації святкових заходів.

 

Друк цифрових фотокарток через інтернет
Це сайт, на якому Ви можете виконати On-lіne замовлення ваших фотографій, зроблених цифровим фотоапаратом, а також інших фотографій у форматах JPEG, TІFF, у кольоровій моделі RGB і Grayscale.

 

Дмитро Шапошніков - ведучій вечірок, презентацій, церемоній
Дмитро Шапошніков - ведучих корпоративних вечірок, презентацій, спеціальних заходів. Сайт містить докладну інформацію про ведучого.

 

Студія звукозапису Водимира Третьякова
Ми прагнемо домогтися гарного, якісного звучання голосу й інструментів, для того, щоб полегшити задачу продюсерам і музикантам у досягненні творчих задумів, і дати можливість для реалізації більш складних проектів. Студія звукозапису, зведення , мастеринг, аранжування, звукозапис.

 

Відеостудія 'K & V Studio'
Сайт містить коротку інформацію про послуги, якими займається відеостудія 'K&V Studio'.

 

Артисти на ходулях
Артисти на ходулях хочуть запропонувати Вам свої послуги: зустрічі гостей, участь у презентаціях, виставках, парадах, святах і інших заходах.