ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

 

 

 

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

 

 

 

стор.1    стор.2    стор.3

 

АВІА-, АВТО-, МОТО-ТЕХНІКА 

 

Smart-Tuning
Тюнинг автомобілів. Автоелектроніка. Автоскло. Аксесуари для тюнинга. Webasto. Каталог с фотографіями і цінами.

 

технОпарк
Автозапчастини в Івано-Франківську (іномарки).

 

Автостів
Продаж запчастин для будь-яких іномарок, акумуляторних батарей для мототехніки, автомобілів і тракторів, широкого спектра аксесуарів, автохімії.

 

ПП 'Інтерес'
Комп'ютерний підбір автофарб, лінки, комерційні пропозиції.

 

БУДМАТЕРІАЛИ, САНТЕХНІКА  

 

Інформаційний каталог
Інформаційний
каталог будівельних матеріалів - надання інформації про ряд найбільш поширених покрівельних матеріалів, водостічних систем, аксесуарів до даху, тощо. Надання технічних характеристик, вказуються габаритні розміри, ціни та ін. Додаються поради та інструкції по монтажу. Приклади реалізованих ідей, фото галереї. Існує можливість отримання консультації, та придбання товару.

 

ПП Фелікс
Cайт присвячений діяльності приватного підприємства 'Фелікс', зокрема, продукції, якою фірма торгує, а саме: карнизам виробництва італійської фірми 'Rilox' та рідким шпалерам виробництва польської фірми 'EkoDecor'.

 

ТзОВ 'Електросвіт'
Кабельно-провідникова продукція та весь спектр комплектуючих для обладнання промислових підприємств та житлового будівництва провідних фірм світу та вітчизняних виробників.

 

ГАЛАНТЕРЕЯ

 

Творча група 'Лимар'
Виготовлення на замовлення різноманітних виробів зі шкіри: сумки, паски, сідла, канцелярські товари. На сайті присутній ілюстрований каталог.

 

ГОСПТОВАРИ, ПОБУТОВА ХІМІЯ

 

ЕЛЕКТРОНІКА

 

ЗАСОБИ БЕЗПЕКИ

 

ЗАСОБИ ЗВ`ЯЗКУ

 

КАНЦЕЛЯРСЬКІ ТОВАРИ

 

КІНО, ФОТО, ОПТИКА

 

КНИГИ, КАСЕТИ, CD

 

Feel new money
Сайт
-ресурс електронних книг про бізнес в Інтернеті, їхній опис і можливість скачивания. Ради початківцем .

 

Видавництво і часопис «Нова Зоря»
На сайті розміщені веб-сторінки Івано-Франківського видавництва «Нова Зоря» (інформація про видавництво, новинки), греко-католицького тижневика «Нова Зоря» (історія газети, свіжі статті, архів газети) та Івано-Франківської Греко-Католицької Єпархії (відомості про історію Єпархії, координати основних єпархіальних організацій, новини єпархіального життя). Сайт виключно українською мовою.

 

КОМП`ЮТЕРИ, КОМПЛЕКТУЮЧІ, ПЗ

 

Медіасвіт
Сайт компанії 'Медиамир'. Компютери і комплектуючі, видаткові матеріали. Тут Ві знайдете свежый прайс-лист на різноманітну техніку, а також список сайтов по комьютерам і комплектуючої до них.

 

Компютерна техніка, монітори б/в і нові
Продаж комп'ютерної техніки, вживанної та нової. Опт і роздріб.

 

Лабораторія СІНТ-Майстер
Лабораторія заправлення та відновлення картриджів до друкуючої та копіюючої техніки будь-якого типу.

 

КОСМЕТИКА, ПАРФУМЕРІЯ

 

МЕБЛІ, ПРЕДМЕТИ ІНТЕР'ЄРА

 

СП 'Комекс' ЛТД (меблі)
'Комекс Меблі' - меблі українського виробництва , меблева фурнітура, предмети інтер'єра , супровідні товари, дизайн-студія, меблі в кредит.

 

МЕДИЧНІ ТОВАРИ ТА ОБЛАДНАННЯ

  

НЕРУХОМІСТЬ

  

Моя квартира в Івано-Франківську
Перший сайт Івано-Франківська, який орієнтований на представлення поточної інформації про первинну нерухомість регіону. На сайті присутня можливість інтерактивного пошуку квартир, автоматичного розрахунку іпотечного кредиту, а також попереднього бронювання.

 

Нерухомість Івано-Франківщини
Перша об'єднана база оголошень про продаж, купівлю та оренду нерухомості Івано-Франківська та області. Проект покликаний допомогти людям із різних регіонів України та інших країн світу дізнатись про стан нерухомості в місті, пропозиції різних бюро нерухомості та фізичних осіб.

 

Експертно-кадастровий центр
Фірма займається нерухомістю, включаючи землі, у Карпатах, а також топографо-геодезичними роботами, експертною оцінкою нерухомості, будівництвом, архітектурою, проектуванням, посередницькими й інформаційно-консультаційними послугами, а так само відпочинком у Карпатах.

 

noveksdim.com.ua - жилий комплекс 'Західний'
Жилий комплекс ущільненої забудови на виїзді з Івано-Франківська. Будинок може коштувати дещевше трьохкімнатної квартири.

 

Готель 'Аускопрут'
Готельні
послуги.

 

Інформаційне агентство 'РІО'
Послуги ринку нерухомості - продаж, обмін, консультації, оренда; пропозиції нерухомості по категоріям; пропозиції міжміського обміну.

 

ОБЛАДНАННЯ, ІНВЕНТАР

 

ПП 'Оріон-М'
Сайт ведучого постачальника устаткування для обліку газу, опалювального і газового устаткування на Україні. Представлено докладну інформацію про кожний вид продукції (технічні характеристики).

 

Івано-Франківське СКБ ЗА
Розробка
, виготовлення та постачання засобів автоматизації технологічних процесів на базі мікропроцесорної техніки у всіх галузях економіки; засобів контролю технологічних процесів при бурінні та експлуатації нафтових і газових свердловин; засобів комерційного обліку газу та установок для їх повірки. Каталог продукції, інформація про підприємство.

 

Підприємство 'Інвестбудсервіс ЛТД'
Виробник
пластикових водо- й газопроводів, а також металоконструкцій і кутих виробів. Опубліковано стислу інформацію про підприємство і пропоновану продукцію.

 

Порса-Україна
Високоякісне
торгове обладнання від українського виробника Порса-Україна. Європейськя якість за доступними цінами.

 

Інтеграл - продаж кліматичного обладнання
Продаж, гарантійний та післягарантійний сервіс, встановлення. Електроконвектори, водонагрівачи, повітряні завіси 'Atlantic'(Франція), інфра-червоні обогрівачи, тепловентилятори 'Frico'(Швеція), кондиціонери 'Starway'(Кітай), 'Fuji'(Японія).

 

ОДЯГ, ВЗУТТЯ, ТЕКСТИЛЬ

 

ВАТ 'Хутрофірма 'Тисмениця'
На сайті розміщена інформація про діяльність фірми, про колекцію готових виробів, гаму кольорів, використовувану у виробництві. Є прайс на послуги.

 

ОРГТЕХНІКА, ОФІСНЕ ОБЛАДНАННЯ

 

ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

 

ПОБУТОВА ТЕХНІКА, ЕЛЕКТРОТОВАРИ

  

ПОДАРУНКИ, СУВЕНІРИ, АНТИКВАРІАТ

 

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ, НАПОЇ, ТАБАК

 

ПП Інтерес
Чіпси 'Кантрі': смачні та надзвичайно хрумкі. Виготовлення та реалізація картопляних чіпсів. Каталог продукції, комерційні пропозиції

 

 

 

 

стор.1    стор.2    стор.3