АР КРИМ ТА СЕВАСТОПОЛЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6

 

ТУРИСТИЧНІ

 

Активний відпочинок
Сайт компанії ТОВ 'Навігатор Крим'. Представлено інформацію про численні можливості активного відпочинку в Криму, серед яких дайвінг-сафарі по реках (місцях корабельних аварій) Західного Криму, відпочинок на Тарханкуті, зелений туризм у Байдарській долині, джип-сафарі по гірському Криму, екскурсії по підземному Севастополю і багато іншого. Приватні пансіонати Севастополя.

 

'Цитадель'.
Асоціація приватних пансіонатів 'Цитадель' пропонує відпочинок у Криму на будь-який смак і можливості.Вибір місць відпочинку, знижки відвідувачам сайта, вибір виду відпочинку!

 

Туристична агенція 'Профтур'
Тут на Вас чекає докладна інформація про різні здравниці Криму, про можливості дитячого відпочинку та про гарячі путівки, а також про транспортні послуги агенції. Замовлення путівки можна здійснити он-лайн.

 

Кримська курортно-туристична агенція
Тут можна знайти докладну інформацію про деякі кримські здравниці, загальні відомості про Крим. У розділі 'Корисне' іноземні громадяни можуть дізнатися про особливості прикордонного контролю та реєстрації. Трансфер. Є можливість оформити замовлення через Інтернет.

 

Туроператор 'Планета-100' (Феодосія)
Відпочинок, оздоровлення та лікування у кращих здравницях Криму. Інформація про санаторії, пансіонати, турбази, будинки відпочинку, готелі у Феодосії, Коктебелі, Судаку, Новому Світі, Алушті, Ялті, Євпаторії: фотографії; місце розташування; умови проживання; графіки заїздів; ціни; бронювання місць.

 

Турфірма ПП Пугачева
Відпочинок, оздоровлення в здравницях Криму. Інформація про санаторії, пансіонати, турбази, будинки відпочинку, готелі. Умови проживання, ціни, графіки заїздів, бронювання місць. Контактна інформація.

 

Крим: котеджі та квартири біля моря
Інформація щодо відпочинку в Криму: санаторії, пансіонати, дитячий відпочинок. Відпочинок 'дикуном', котеджі, дачі, квартири біля моря на літо та у міжсезоння. Можливість бронювання місць по e-maіl. Ціни, фото, графіки заїздів і наявність місць. Дошка оголошень.

 

Приватний готель 'Москва'
Інформація про місце розташування готеля, послуги, вартість проживання. Фотографії, контактна інформація.

 

'Інтер - тур' - твій туроператор в Криму
Туроператор пропонує лікування і відпочинок в Україні та Криму; дитячий відпочинок; організацію та проведення семінарів і конференцій; зустріч і супровід туристів, організацію трансферів по Криму; екскурсійні програми; групові й індивідуальні закордонні тури.

 

Приватний міні-готель 'Едем'
Фото номерів, опис готельних послуг, ціни. Інформація про розважальний комплекс 'Фрегат'. Є можливість побільше дізнатися про Сімеїз.

 

Кримський санаторно-курортний центр
Інформація про санаторії, бази відпочинку та літні табори. Пропонується кілька турів, послуги трансферу. Відомості про центр дайвінгу 'Бугаз'.

 

Солнечный Крым - особый подход к отдыху в Крыму
Відпочинок у Криму : путівки в здравниці Криму, відпочинок у приватному секторі. Відпочинок і лікування в санаторіях Криму. Пансіонати, готелі, бази відпочинку, приватні пансіонати. Оренда квартир, дач, котеджів, елінгів. Транспортні й екскурсійні послуги. Корисна інформація про Крим.

 

Туристичне агенство 'ВВВ'
Відпочинок та лікування в кращих здравницях Криму та Закарпаття. Новорічні та різдвяні програми в Криму та Закарпатті. Шкільні канікули в Києві, Львові, Закарпатті та Криму. Підготовка та проведення семінарів та презентацій на ЮБК. Організація турів вихідного дня та сімейних свят.

 

 

Агентство Холідей-Крим. Оренда в Криму
Варіанти розміщення компаній 6-15 чоловік, пара , родин в окремо коштують котеджах, квартирах у моря, міні-готелях, готелях, у тч із SPA-лікуванням. Обслуговування ділових поїздок 'Від літака - до літака'

 

Дитячий санаторно-оздоровчий центр 'Ласпі'
Де відпочити дитині? ДСОЦ 'Ласпі' Сайт Дитячого санаторно - оздоровчого центру 'Ласпі' на південному узбережжі Криму. Дитячий відпочинок. Програма, опис відпочинку, розклад змін, ціни на путівки.

 

Пансіонат 'Море'
Сайт присвячений опису можливостей відпочинку в елітному пансіонаті 'Море', розташованому біля Алушти у професорському куточку. Вся інформація подана в супроводі барвистих фотографій.

 

Відпочинок у Коктебелі
Приватне туристичне агентство пропонує будь-який різновид відпочинку в Коктебелі та Великій Феодосії. Організація проживання в котеджах, готелях, приватних будинках. Зустріч, доставка, екскурсії, організація харчування, дозвілля. Доступні ціни, величезний вибір варіантів. Корисна інформація для відпочиваючих. Історія і знаменитості Коктебеля. Фотогалерея.

 

Готель 'Брістоль'
Сайт присвячений опису готеля, готельних кімнат та послуг, які надаються у готелі.

 

Турфiрма 'Вiза'
Відпочинок і лікування в Криму. Путівки в санаторії, пансіонати, будинки відпочинку. Проведення семінарів, конференцій і спортивних зборів у Ялті. Прийом шкільних і студентських груп. Екскурсійне обслуговування по Криму.

 

Туристична планета Крим
Інформація про те, як добре можна відпочити в Криму. Крім описів санаторіїв, пансіонатів, готелів і т. п. на сайті представлена інформація про визначні пам'ятки Криму, фотографії, прогноз погоди в містах Криму й інша цікава інформація про Крим.

 

Дитячий оздоровчий комплекс ім.Г.М.Тітова, м.Ялта, ОАО 'ДнепрАЗОТ'
ВАТ 'ДнепрАЗОТ' пропонує послуги з організації відпочинку дітей та підлітків влітку в дитячому оздоровчому комплексі ім.Г.С.Тітова, розташованому в м.Ялта (Південний берег Криму) на території Ялтинського лісного масиву, між водопадом Учан-Су та 'Поляной сказок', неподалік від річки Водопадная.

 

Туристичне агентство 'Кримбалкан'
Інформація про санаторії, пансіонати, бази відпочинку. Умови оплати і правила для відпочиваючих. Є форма для онлайн-замовлення.

 

Туристична фірма 'Санрайз Крим'
На сайті Ви знайдете детальний опис великого спектру послуг, пов'язаних з відпочинком у найкращих куточках Криму. Крім того, є інформація про деякі визначні місця півострова.

 

В Крим з Тур-Етно
Спеціалізується на обслуговуванні індивідуальних туристів та організованих груп в Криму і пропонує різноманітні послуги

 

Туристичний сервер Криму
Відпочинок у Криму . Географія, населення, економіка. Курортні регіони, бази розміщення, бронювання, трансфер, зв'язок, визначні пам'ятки, корисна інформація, тури, екскурсії, карти-схеми, офіційна інформація, контакти.

 

Туристична фірма 'Чорномор-Тур'
Дитячий відпочинок на базі оздоровчого табору 'Атлантика'. На сайті програма відпочинку, докладна інформація про табір і про екскурсійні тури.

 

Ласпi - кримський туроператор
Крим: відпочинок та лікування на базі санаторіїв, пансіонатів, будинків відпочинку; організація різноманітних екскурсійних турів для груп та індівідуалів, бронювання та продаж залізничних та авіабілетів, транспортні та екскурсійні послуги.

 

Севастопольська туристична агенція
Сайт містить пропозиції щодо літнього відпочинку в Криму (приватні готелі, здравниці, зелений туризм), інформацію про тури по Криму, а також пропозиції, що стосуються міжнародного туризму.

 

Кінні прогулянки і походи по Криму
Відпочинок у Криму на конях взимку і влітку, кінний прокат, організація змагань, дитячий бойскаутський табір,
on-lіne замовлення послуг. На сайті відповіді на всі запитання.

 

Південна перлина
Сайт туроператора Кримського півострова. Путівки і ціни в санаторії Криму. Фотографії, контактна інформація.

 

Туроператор 'Туретно'
На сайті представлені санаторії, пансіонати, бази відпочинку, путівки до яких ви можете придбати, не відходячи від комп'ютера. Повний опис, фотографії, ціни на розміщення і багато іншого.

 

Пансіонат 'Прибережний'
Опис пансіонату, послуг, інфраструктури, лікування, он-лайн бронювання путівок. Контактна інформація.

 

Туристична фірма 'Ігріма'
Інформація про здравниці Криму за регіонами: Велика Ялта, Велика Алушта, Захід Криму, Схід Криму. Окремий розділ присвячений дитячому відпочинку.

 

Компанія 'Кандагар'
Пропозиції по відпочинку і лікуванню в кращих кримських санаторіях і пансіонатах. Детальні ілюстровані описи кримських здравниць, ціни, графіки заїздів, наявність вільних місць у здравницях Криму, термінові путівки, бронювання місць у режимі он-лайн.

 

Ялтинський аквапарк
Інформація та кольовові фотографії Ялтинского аквапарку у Блакитній затоці між селищами Симеіз і Кацивелі. Багато корисних посилань для тих, хто цікавиться відпочинком у Криму: не лише реклама санаторіїв і будинків відпочинку, але також відгуки досвідчених відвідувачів цих місць.

 

Пансіонат 'Веселка'
Даний ресурс являє собою невеликий путівник для туристів, що бажають провести відпустку у Криму. Тут Ви знайдете багато корисної інформації, пов'язаної не лише з відпочинком на півострові, але і з історією Криму, дізнаєтеся про героїчне минуле краю, зможете зробити замовлення путівок на відпочинок, ознайомитися з умовами розміщення й перебування у пансіонаті 'Веселка'.

 

Пансiон 'Богема'
Сайт дає можливість детально ознайомитися з дизайном і плануванням житлових приміщень. На фотографіях можна побачити майже всі ті зручності, які є в пансіоні і на суміжній з ним території. Можна забронювати номер безпосередньо на сайті. Є карта проїзду і розділ 'Гумор'.

 

Готель 'Амелі'
Готель 'Амелі', м. Севастополь, комфортабельний, затишний, має все, що необхідне для роботи і відпочинку. На сайті: номера та ціни, послуги готелю, конференц-зал, контакти і бронь.

 

Турфірма 'Геліка'
Відпочинок у Криму , Карпатах. Екскурсійне обслуговування, дитячий і молодіжний відпочинок, міжнародний туризм. Оформлення закордонних паспортів.

 

Ready Rest - туроператор по Крыму
Відпочинок у Криму - санаторії, пансіонати, бази відпочинку, готелі Південного берега Криму, Ялти, Севастополя, Алушти, Євпаторії. Опис умов проживання і фотографії санаторіїв. Ціни на проживання. On-lіne замовлення. Контактна інформація.

 

Пинік
Організація відпочинку і лікування круглогодично на курорті Євпаторія на Ваш вибір з нашою допомогою. Де побувати, що подивитися, кого покуштувати. Додайте свою думку й історію про пригоду, фото і комметарии.

 

Готель 'Марина'
Тут Ви знайдете повний перелік послуг наданих готелем, зможете переглянути фотогаллерею, і звичайно ж знайдете контактну інформацію готелю.

 

Кримський Туристичний Велоклуб
Організація пригодницьких велотурів по Криму в травні, влітку і восени. Прокат велосипедів і турспорядження по Криму. Фотографії, поради байкерам, форум.

 

Кримський Республиканський туристсько-оздоровчий центр Мерідіан
Відпочинок та лікування в Криму. Путівки в кращі санаторії, пансіонати, будинки відпочинку і дитячі оздоровчі табори Криму за прийнятними цінами. Ціни по багатьом позиціям нижче цін здравниць.

 

Відпочинок та лікування в здравицях Криму!
Крим. Відпочинок у моря. Ялта. Алушта. Судак. Нове Світло. Санаторії, пансіонати, готелі, будинку відпочинку. Санаторій 'Сокіл'(м. Судак). Бронювання, трансфер, розміщення.

 

Курортний готель Palmіra Palace
Відпочинок у Криму, оздоровлення, СПА, море, конференції, де кожний має можливість зануритися у світ гармонії здоров'я і духу, та відчути всю багатогранність життя.

 

Пансіонат 'Прибережний'
Відпочинок і лікування на Південному Березі Криму.

 

ДП 'Сакикурорт'
Інформація про санаторії ім. В.І.Леніна, Н.Н.Бурденко і 'САКИ', є можливість замовити путівки в санаторії ДП 'Сакикурорт'. Ціни, контактна інформація.

 

федереция альпинизму та горного туризму Керчі
На сторінці голови Федерації альпінізму і гірського туризму Керчі ви знайдете розповіді про сходження і походи на Кавказу : Приэльбрусье, Казбек, а також усе, що зв'язано з екстремальним спортом у місті.

 

Готель-пансіонат 'Кримські Зорі'
VIP-готель, пансіонат, медичний та оздоровчий центр, ресторан, більярд, сауна, басейн. Кримська природа та європейський рівень обслуговування. Найкращий пансіонат Криму за рейтингом Кримського інституту курортної індустрії.

 

База відпочинку 'Мрія' (Гурзуф )
Опис можливостей бази, прайс, інформація про Гурзуф, форма для замовлення.

 

Фірма 'Ніка-тур'
Кримський туроператор. Відпочинок і лікування в Криму. Готелі, санаторії, пансіонати, будинки відпочинку, дитячі оздоровчі табори і т.д. Екскурсійне обслуговування, доставка на місце призначення.

 

Незабутній відпочинок у Кріму
Відпочинок у Криму і Севастополі, організація турів для школярів та студентів, найсвіжіша інформація про відпочинок, туризм та подорожі.

 

Відпочинок в Криму
Пропонуємо Вам кращі варіанти відпочинку в Криму. Квартири, будинки, готелі, пансіонати, готелі, бази відпочинку. Кращі куточки Криму за доступними цінами.

 

Відпочинок в Алушті. Елітний відпочинок в Алушті
Кращі пропозиції сезону! Приватні готелі, міні готелі, вілли, пансіонати, санаторії, будинки відпочинку Алушти.

 

Сімферопольський спортивний клуб Пара-Крим
Основною метою діяльності СК 'Пара-Крим' є сприяння розвиткові парашутного спорту, як складової частини фізичної культури України, удосконалення і популяризація його .

 

Дайвинг у Криму
Дайвінг на Південно-Західному узбережжі Криму. Навчання підводному плаванню за системою CEDІ.

 

Риболовля в Криму - риболовля у форельному господарстві
Туристична фірма 'Ласпі' пропонує тури вихідного дня в Крим - риболовля + экскурсія.

 

Кіммерос
Послуги на Кримському узбережжі: зустріч, поселення, круїзи на яхтах, занурення з аквалангом, джип-сафарі по гірському Криму, печери, зелений, кінний та військовий туризм.

 

Кримський дайвінг
Для любителів підводної екзотики та пригод пропонується широкий спектр послуг щодо дайвінгу в Криму. Організація ознайомлювальних занурювань, морські прогулянки на водолазному боті та надувних човнах, підвищення кваліфікації аквалангістів...

 

Туроператор 'Караван'
Забезпечення відпочинку в готелях, здравницях і пансіонатах, а також активні походи у мальовничі куточки Кримського півострова, які за своєю унікальністю й красою можуть конкурувати з європейськими краєвидами.

 

'Константа Тур'
Туристична організація 'Константа - Тур' виступає в якості туроператора. Напрямки діяльності: прийом і обслуговування туристів у Криму, бронювання готелів, обслуговування індивідуальних туристів і туристичних груп, транспортні послуги (легкові автомобілі, мікроавтобуси й автобуси єврокласса), бронювання й оформлення залізничних квитків, паломницькі тури.

 

Відпочинок і лікування у Криму
Відпочинок і лікування в Криму. Інформація про готелі, санаторії, дитячий відпочинок, активному туризмі , додаткових послугах. Ціни. Фотогалерея. Інформація про Крим і міста. Організація і проведення семінарів.

 

'Цинтаро'
Відпочинок і лікування в Криму. Замовлення путівок. Санаторії, пансіонати, готелі. Закордонний відпочинок. Тури в кредит. Доставка вантажів. Замовлення транспорту. Диспетчерська служба по вантажоперевезеннях.

 

Фірма 'Сом'
Туризм, відпочинок у Криму, санаторне, курортне забезпечення, постачання. Туристичні програми. Постачання суднового устаткування та аварійно-рятувального майна. Суднове постачання.

 

Відпочинок в Криму і Севастополі - турфірма Злата
Відпочинок у Криму і Севастополі. Відпочинок у пансіонатах, санаторіях, готелях Криму. Дитячий відпочинок. Екскурсії по Криму.

 

Готель 'Лалібела'
Невеликий готель пропонує індивідуальний підхід до клієнта і затишну домашню обстановку. Номери і ціни

 

Туристичне агенство 'Кенеш'
Відпочинок на Південному Березі Криму. Палаючі путівки, здравниці, запит, карта Криму, дитячий відпочинок, молодіжні тури, тури по Криму. Про компанію, координати.

 

Туристична фірма 'Чорномор'
Інформація про кримські здравниці, про наявність у них вільних місць. Можливе онлайн-замовлення путівок. Пропонуються транспортні послуги.

 

Туристична агенція 'ЮК'
Інформація про Крим: транспорт, пропозиції щодо дитячого та сімейного відпочинку (туризм, санаторії, пансіонати, дитячі табори, бази відпочинку в м.Ялта, Алушта, Саки, Феодосія).

 

Приватний готель 'Пальміра '. Крим, м. Феодосія
Сайт приватного готелю 'Пальміра'. Крим, м. Феодосія. Відпочинок у моря в пристойних умовах.

 

Вілла Мрій
Приватний міні-готель, розташований у Ялті в лісовій зоні поблизу водоспаду Учан-Су. Найчистіше повітря, всі умови для повного відпочинку.

 

Готель 'Ямал'
Приватний готель в Криму біля гори Аю-Даг поблизу Артеку на 18 двомісних номерів зі всіма зручностями. Сауна, басейн, мангал. Фотогалерея, резервування. Відпочинок в будь яку пору року. Комфорт та затишок. Завжди раді прийняти гостей.

 

Центр відпочинку 'Сатера'
Сайт-візитка. Умови проживання, фотографії, контактна інформація.

 

Туристична фірма 'Онікс'
Відпочинок у Криму. Санаторії, пансіонати, готелі, будинку відпочинку, трансфер, екскурсії. VIP-відпочинок.

 

Турагенція 'Ялта-Туристическая'
Відпочинок у Ялті, Криму. Путівки. Тури. Курорт. Санаторії, пансіонати і лікарні Криму, Ялти. Готелі.

 

Туристична агенція 'Алые паруса'
Санаторії, пансіонати, будинки відпочинку Ялти, Алушти, Судака, Феодосії, Гурзуфа, Малого маяка, Нового Світу, Лівадії, Коктебеля. Докладна інформація про все.

 

Індивідуальний пригодницький туризм
Організація пішохідних, экстрим і велотурів по гірському Криму і печерним містам. Каньйони, Кримська астрофізична обсерваторія, Татарська кухня, катання на ослах. Фотографії, поради та відгуки туристів.

 

ТОВ Феодосiя-Тур
Вiдпочинок у Криму: Феодосія,Береговоє,Коктебель, Судак,Новий Світ,Ялта Санаторії,Отелі,Кімнати,квартири. Екскурсії.

 

Санаторій 'Ай-Петри'
Cанаторий 'Ай-Петри' - це здравниця загальтерапевтичного профілю, спеціалізується на лікуванні органів дихання, функціональних захворювань нервової і серцево-судинної систем.

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6