ЖИТОМИР

 

 

 

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

 

 

 

стор.1   стор.2    стор.3

 

АВІА-, АВТО-, МОТО-ТЕХНІКА 

 

БУДМАТЕРІАЛИ, САНТЕХНІКА  

 

ПП 'Проспер'
Підприємство по виготовленню і продажу листового скла. На сайті Ви знайдете перелік продукції і послуг, контактну інформацію.

 

Підприємство Мегабуд
Виготовлення сухих будівельних сумішей Мастер, Прайс лист, Каталог продукції, Контакти.

 

ПП ' Діабаз '
Виготовлення виробів з натурального каменю (габро, граніт, лабрадорит) родовища Україна. Виготовимо плитку, пам'ятники, поруччя, вази, кулі , колони, фонтани, балясини, столи.

 

Свiтанок
Металопластикові
вікна, безрамне склування, двері зі скла, автоматичні двері, перила та огорожуючі конструкції, козирькі, сходи, підігрів пола, меблі з закаленого скла.

 

ГАЛАНТЕРЕЯ

 

ГОСПТОВАРИ, ПОБУТОВА ХІМІЯ

 

ЕЛЕКТРОНІКА

 

ЗАСОБИ БЕЗПЕКИ

 

ЗАСОБИ ЗВ`ЯЗКУ

 

КАНЦЕЛЯРСЬКІ ТОВАРИ

 

КІНО, ФОТО, ОПТИКА

 

КНИГИ, КАСЕТИ, CD

 

КОМП`ЮТЕРИ, КОМПЛЕКТУЮЧІ, ПЗ

 

Інтернет-магазин Союз-Т
Продаж програмного забезпечення, комп'ютерів, комплектуючих, оргтехники та витратних матеріалів.

 

Торгівельна компанія 'А.Т.Трейдинг'
Інформація
про різні напрямки діяльності компанії (продаж комп'ютерів, програмного забезпечення, розробка ПЗ, будівництво, поліграфія), каталог товарів, прайси.

 

ТОВ 'Елітком'
Тут
Ви можете довідатися ціни на комп'ютери і комплектуючі, а також підібрати свою власну конфігурацію комп'ютера і розрахувати її вартість. Якщо які-небудь товари Вас зацікавлять, Ви можете залишити замовлення. Ви можете залишити своє питання технічним фахівцям.

 

Компанія 'Алта-Софт'
Продаж комп`ютерної, цифрової та оргтехніки, прайси на комп`ютери, комплектуючі.

 

Комп`ютерна компанiя ОРТА Полiсся
На сайтi подано iнформацiю про фiрму, продукцiю та цiни.

 

КОСМЕТИКА, ПАРФУМЕРІЯ

 

МЕБЛІ, ПРЕДМЕТИ ІНТЕР'ЄРА

 

Меблі від виробника, комп`ютерні столи!
Виробництво та продаж меблів. Каталог меблів. Представлені комп'ютерні столи, офісні меблі, меблі для комп'ютерів, торгівельне обладнання. Серії комп'ютерних столів Юніор та Studio. Адреси салонів меблів в Україні, Київ, Житомир. Нові дизайнерські рішення.

 

Фірма 'Мирт'
Виготовлення ексклюзивних меблів.

 

МЕДИЧНІ ТОВАРИ ТА ОБЛАДНАННЯ

  

НЕРУХОМІСТЬ

 

ОБЛАДНАННЯ, ІНВЕНТАР

 

МКП Вірма
Офіційний представник компанії АББ-Україна. Реалізація вимикачів, розеток, промислової і домашньої автоматики (система розумний будинок). Розподільні системи. Виробництво щитів розподілу й обліку енергії до 6 кА. Продукція: гофротруба, мініканали, короби, спіралети. Реалізація і програмування багатотарифного обліку

 

АТЗТ Агротонпром
Обладнання
для вугільної, гірнорудної, металургічної галузей промисловості, машинобудування та енергетики. Водопідготовче обладнання, запірна арматура, перекачуючі пристрої. Обладнання для харчової та перероблюваної промисловості. Каталог, технічні характеристики

 

Коростишівский завод 'Реммашторф'
Камнеобробка й устаткування для камнеобробки. На сайті інформація про компанію, продукцію, прайс-лист, а також контакти.

 

Радіоелектронна компанія
Професійне
обладнання для підсилення звуку, акустика, системи гучномовного зв'язку (Public Address System), конференц системи, розробка та дослідження в галузі електронних пристроїв.

 

ПП 'Прут'
Підприємство з продажу і ремонту промислових і побутових лічильників газу. Прайси, контактна інформація.

 

ПоліссяTrade
Інтернет-магазин Полісся Trade (місто Житомир) спеціалізується на продажі мережного й електроустаткування, програмного забезпечення і послуг Інтернет.

 

ВАТ фірма 'Беверс'
Завод
випускає цілу гаму токарно-револьверних верстатів, у тому числі багатоцільові токарно-револьверні верстати моделі 1П420ПФ40, що крім токарської обробки виконують свердлильно-фрезерну доробку деталі за одну установку в патроні. У 2003 р. уся гама устаткування піддалася глибокоій модернізації.

 

'Елтес'
Електровимірювальні прилади, комплекти дистанційного керування, інструменти. Про компанію, продукція, прайси, новини, адреси.

 

Житомирпромелектро
Сайт підприємства, яке реалізує електрообладнання, підшипники та кабельно - провідникову продукцію. Постійно знайомить відвідувачів з новинками зарубіжного виробництва. Має розділи 'Консультація', 'Цінник', та 'Архів'.

 

Хагіт - алмазний інструмент, м.Житомир
Інструмент
для обробки кераміки, каменю, бетону, пластику, дерева (сверла під перфоратори і дрелі, коронки, пили, шлифувальні круги, напильники); алмазний та абразивний інструмент для обробки всіх видів каменю, граніту, габро, базальту, мрамору, лабродориту (сухорези, фікерти, пили).

 

Смерека-Плюс
Виробництво і продаж технологій і устаткування для виготовлення товарів новорічного призначення (штучна хвоя, ялини , сосни, ялинкова мішура, гірлянди і т.д.)

 

 

 

стор.1   стор.2    стор.3