ТЕРНОПІЛЬ

 

 

 

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

 

 

 

стор.1    стор.2    стор.3

 

АВІА-, АВТО-, МОТО-ТЕХНІКА 

 

З.д. Тернопіль - залізничний портал
Ділова, навчальна, гумористична інформація про залізницю. Огляд українських залізничних сайтів, поради для мандрівників, залізниця 'для чайників', електропостачання, мапи, довідки, ціни, 3D-моделі, залізничний гумор, розсилка, залізничні звуки в MP3, все про вокзал, історія.

 

Компанія 'Навігатор'
Продаж імпортних і вітчизняних шин, дисків до будь-яких видів техніки. На сайті є каталог продукції, багато корисної інформації і відповіді на запитання, які часто виникають.

 

БУДМАТЕРІАЛИ, САНТЕХНІКА 

 

Будматеріали оптом 'Лак-Жак'
Широкий
спектр матеріалів ведучих виробників меблевої та будівельної промисловості України та Європи.

 

'Метал'
Сайт підприємства - одного з лідерів по продажу металопрокату та будівельних матеріалів на Західній Україні. На сайті розміщена інформація про характеристики і ціни на товар та послуги, контактна інформація, наші філії.

 

ГАЛАНТЕРЕЯ

 

ГОСПТОВАРИ, ПОБУТОВА ХІМІЯ

 

ЕЛЕКТРОНІКА

 

ВАТ Ватра
Виробництво світлотехніки (освітлювального обладнання). Технічні характеристики світильників і прожекторів. Опис, фото. Інформація про дистриб'юторів, дилерів і представників. Технічні статті та рекомендації щодо застосування світлотехніки. Стіл замовлень. Новини. Інформація для проектантів.

 

ЗАСОБИ БЕЗПЕКИ

 

ЗАСОБИ ЗВ`ЯЗКУ

 

КАНЦЕЛЯРСЬКІ ТОВАРИ

 

КІНО, ФОТО, ОПТИКА

 

КНИГИ, КАСЕТИ, CD

 

КОМП`ЮТЕРИ, КОМПЛЕКТУЮЧІ, ПЗ

 

КОСМЕТИКА, ПАРФУМЕРІЯ

 

МЕБЛІ, ПРЕДМЕТИ ІНТЕР'ЄРА

 

Фабрика меблів 'Нова'
Ілюстрований каталог меблів виробника

 

ЮММ
Основним напрямком діяльності є виробництво корпусних меблів та фасадів МДФ. Наше обладнання дозволяє виготовляти фасади МДФ, та корпусні меблі різного виду та конфігурації. Каатлог меблів, що надаються фірмою.

 

МЕДИЧНІ ТОВАРИ ТА ОБЛАДНАННЯ

  

НЕРУХОМІСТЬ

  

ЗахідІнвестБуд
Сайт познайомить відвідувачів з ринком нерухомості в м.Тернопіль. Через сайт можна буде купити, продати, обміняти, орендувати квартиру, приміщення тощо. Також доводиться до відома інформацію про участь в дольовому будівництві.

 

Агенція нерухомості 'Довіра'
Купівля
-продаж квартир, приватних будинків, земельних ділянок, оцінка нерухомості, оренда приміщень і квартир, обмін, придбання квартир у частковій долі, молодіжне кредитування. Безкоштовні юридичні консультації.

 

ОБЛАДНАННЯ, ІНВЕНТАР

 

ОДЯГ, ВЗУТТЯ, ТЕКСТИЛЬ

 

ОРГТЕХНІКА, ОФІСНЕ ОБЛАДНАННЯ

 

ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

 

ВАТ “Тернопільгаз”
Газопостачання, проектування, будівництво й експлуатація газопроводів з використанням сталевих і поліетиленових труб, реалізація зрідженого газу. Продаж і сервісне обслуговування апаратів Frіamat для зварювання поліетиленових трубопроводів; реалізація терморезисторних фітінгів Frіalen (виробництва фірми Frіatec - Німеччина).

 

ПОБУТОВА ТЕХНІКА, ЕЛЕКТРОТОВАРИ

  

Інтернет-магазин 'Оскар'
Продаж відео, аудіо продукції, музикальних та комп'ютерних CD, комп'ютерів нових та б/у, технічної літератури, офісних меблів. На сайті представлений каталог продукції, фотогалерея товарів, умови оплати та доставки.

 

ПОДАРУНКИ, СУВЕНІРИ, АНТИКВАРІАТ

 

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ, НАПОЇ, ТАБАК

 

ВАТ 'Екор'
Сайт компанії, що виробляє гречану крупу. Тут Ви знайдете повну інформацію про товар, що продається, і контакти.

 

ТОВ Сім-Сім
Тернопільський завод швидкозаморожених продуктів. Новини, про фірму, продукти

 

ПРОМИСЛОВА ХІМІЯ, ДОБРИВА

 

РОСЛИНИ, ТВАРИНИ

 

Служба доставки квітів
Доставка квітів та подарунків у м. Тернополі та регіоні. Фруктові кошики, шампанське, привітання для Ваших коханих, рідних та знайомих. Фото клієнтів в момент привітання. Фотогалерея міста та області. Найвишуканіші квіткові композиції та найщиріші вітання для Вас!

 

 

стор.1    стор.2    стор.3