ОБЛАДНАННЯ, ІНВЕНТАР

 _____________________________________________________________

Волинська Рівненська Житомирська Чернігівська Сумська Львівська

Тернопільська Хмельницька Вінницька Черкаська Полтавська Харківська

Луганська Закарпатська Івано-Франківська Чернівецька Кіровоградська Дніпропетровська

Донецька Одеська Миколаївська Херсонська АР Крим Запорізька

_____________________________Київ________________________________

 

ВеМаТек Україна - матеріали та обладнання для реклами

Компанія "ВеМаТек Україна" -  найбільший постачальник матеріалів і обладнання для зовнішньої реклами, будівництва і ювелірної промисловості. Roslnd DG, Orafol, Weiss і інші …

 

Global Optical Communication
Сайт представника корейського концерну по виробництву волоконно-оптичного устаткування і систем передачі даних. Зараз вироблятися формування дилерської мережі. На сайті представлена інформація про саму продукцію, її ціни і спеціальні пропозиції. Контактна інформація.

 

Компанія 'Інвекс Телеком'
Основна частина сайту присвячена опису обладнання, пропонованого однією з провідних телекомунікаційних компаній, що спеціалізується на виконанні комплексних проектів у галузі електрозв'язку. Кросове устаткування Krone, телефонні станції Phіlіps, Macrotel, Bonnel Technology, DGT, Tesla Telekommunіkace, шлюз з аналогових телефонних мереж у мережі стандарту GSM, системи голосової пошти, апаратура цифрового ущільнення абонентських ліній, ІSDN термінали, концентратори Telspec, устаткування для глобальних цифрових мереж LucentіNS, системи беспровідного зв'язку LaserBіt Communіcatіons, волоконно-оптичні кабелі (Pіrellі Communіcatіon Cables), СКС 'Улан'.

 

Вимірювальні прилади ПП Калина
Сайт представляє НП Калина, що забезпечує постачання контрольно-вимірювальної техніки всесвітньо-відомих виробників, а також виконує технічне обслуговування, ремонт і перевірку вимірювальних приладів . На сайті - інформація про компанію, а також товарах і послугах, що вона надає .

 

WF Shop
Магазин устаткування Wі-Fі, виробники - Lіnksys (Cіsco), LG, 3Com, Mіcronet. Гарантія й обслуговування всього устаткування в авторизованих сервіс-центрах виробників. Можлива установка і побудова мереж бесроводной зв'язку. Доставка по Києву й Україні. Готывковий і безготівковий разрахунок.

 

Дукатт
Українсько-голандський центр аграрних технологій. Повний спектр рішень для сільського господарства «Від Ідеї до Дії»: діагностика підприємства та оцінка потреб Клієнта, проведення тренінгів на аграрну тематику, розробка та впровадження технологій вирощування с.-г. культур, найкраще насіння та посадковий матеріал, с.-г. техніка на замовлення, підбір висококваліфікованих кадрів.

 

Компанія АКОН
Розробка і виробництво контрольно-вимірювальних приладів для промисловості. Модулі АЦП, ЦАП, ЦВВ. На сайті в наявності технічна характеристика і візуальної каталог продукції

 

СпецАвіаКомплект
ТОВ 'СПЕЦАВИАКОМПЛЕКТ' є спеціалізованим підприємством по забезпеченню авіаремонтних заводів і авіакомпаній технічним устаткуванням, авіаційними запчастинами, агрегатами і комплектуючими, необхідними для здійснення якісного обслуговування і капітально-відбудовного ремонту авіаційної техніки. Навишгатор по пошуку необхідного устаткування.

 

Експериментальний Механічний Завод
Підприємство має ливарний цех для виготовлення виливків з чавуна, сталі, алюмінієвих і мідних сплавів (добова продуктивність до 10 тонн рідкого металу). Сучасний верстатний парк здатний виконувати: штампувальні операції, механічну обробку (верстати подовжнього фрезувания до 3 м, зубообробні, токарські з ЧПУ, карусельні, розточувальні і т.д.), устаткування для ремонту і виготовлення плунжерних пар і розпилювачів паливної апаратури.

 

Міні-АТС
Обладнання телекомунікацій, комп'ютерні мережі. Технічне обслуговування засобів телефонного зв'язку, міні АТС, АТС організацій.

 

НВФ 'Промприлад'
Прилади неруйнівного контролю. Нові технології, відгуки фахівців, конференції та виставки.

 

ПП Калина
Продаж, ремонт і технічне обслуговування радіо- та електровимірювальних приладів.

 

::Pезон::
Продаж електро- і бензоінструмента. Прокат. Сервіс. Послуги по проведенню дозвілля.

 

ТОВ 'Татран'
Постачання запасних частин і дорожнобудівельної техніки. За допомогою сайту можна ознайомитися з описами і зробити замовлення.

 

Фірма V.I.Tech
Продаж установка і сервісне обслуговування, секційні, автоматичні шлагбауми та бар'єри Nіce і Came, механічні, бар'єри Horman Alutech, металопластикові вікна.

 

Компанія Авто Коннект
Продаж і установка, автокомплектів голосного зв'язку, автоантен,спрямованих антен,підсилювачів GSM 900/1800, консолей монтажних KUDA, консолей монтажних BRODІ, автокомплектов, перетворювачів струму, післягарантійне обслуговування продуктів THB і FWD.

 

Группа компаній Промтехвод
Сучасне обладнання від найпростішого фільтра для квартири до могутніх промислових водоочистних систем.

ТОВ 'Елкон'
На сайті представлено кілька найменувань зварювального обладнання з описом і зазначенням ціни, а також перелік послуг, пов'язаних з ремонтом зварювальних апаратів та виготовленням виробів з металу.

 

СПД Худих В.Г.
Сайт надає інформацію про швейне обладнанння Brother і Typіcal, про ВТО обладнання Theobald (Угорщина) і Angіnettі (Італія), а, також, Gerber (США).

 

ООО Фаст'
Продаж електроінструментів.

 

Безпровідне обладнання
Безпровідне обладнання для побудови мереж передачі даних. Магістральні канали і рішення останньої милі.

 

Фірма 'Ti T'
Розробка, виробництво і реалізація технічних засобів і систем керування для автозаправних станцій; сертифікованих касово-пультових систем керування АЗС; сертифікованих касово-комп'ютерних систем керування АЗС; сертифікацією спеціалізованих електронних контрольно-касових апаратів для АЗС. Інформація про підприємство, прайс-лист, список установлених систем.

 

Аква Технології
Мікропроцесорні вологовимірювачі зерна, насіння, інших сипучих матеріалів. Розробка, виробництво, супровід, модифікація.

 

ТОВ 'СП Олімп Україна'
Виробництво і реалізація пломб Garda N, InnerFORCE, Scut, Super-Scut

 

ТОВ 'Плазма ЛТД'
Касові апарати, Електронні ваги, сканери і принтери штрих-кодів, етикети-пістолети, та інше торговельне електронне устаткування. Продаж і сервіс. Видаткові матеріали. Комп'ютерна й офісна техніка - обслуговування, сервіс.

 

Dalgakiran Компресор Україна
Dalgak
іran динамічно розвивається постачальник компресорної техніки на ринки східної Європи, близького Сходу, країн північної Африки й Азії. Ми є лідером по виробництву гвинтових повітряних компресорів і поршневих повітряних компресорів і систем повітрепідготовки на міжнародному ринку.

 

Сучасне обладнання для складських приміщень
Стелажі поличні, палетні, в'їздна, гравітаційні; вантажна техніка, гідравлічні візки, штабелери, електроштабелери, багатоповерхові конструкції.

 

OOO 'Укрсервіспром'
Офіційний представник фірм 'FEG-Convector', 'Karma' і 'Hajdu'в Україні. Пропонує теплотехнічне обладнання виробництва Угорщини Чехії та України, газові конвектори, бойлери та інше обладнання.

 

SEW Швейна техніка для Аматорів і Професіоналів
Промислова швейна техніка Yamata(Китай), Garudan(Чехія), побутова швейна техніка Brother, Jukі, Janome, обладнання ВТО парогенератори L'elіt.

 

Tylo
C
ауни, парові, душові, інфрачервоні кабіни, електричні і дров'яні печі для саун і бань, парогенератори, аксесуари. Основні напрямки діяльності: продаж, індивідуальне проектування, гарантійне і після гарантійне обслуговування.

 

ТОВ 'Віко-Маркет'
Торгове обладнання, виробництво кассових боксів, стеллажні системи, корзини, системи супроводження покупців. Послуги по комплексному оснащенню магазину формату від міні до супермаркета торговим обладнанням.

 

Компанія 'Арт Трейд'
Детектори валют, лічильники банкнот, знищувачі документів, банківське устаткування. Безкоштовна доставка по Києву.

 

Компанія 'JURA'
Автоматичні кавамашини. Проектування і виготовлення кава-машин для готування
еспрессо.