Турки витратять мільярд доларів на заміну Fiat Bravo

Турки витратять мільярд доларів на заміну Fiat Bravo
09.11.2014

Турки витратять мільярд доларів на заміну Fiat Bravo

Турецька компанія Tofas, спільне складальне підприємство «Фіата» та місцевої фірми Koc Holding, має намір вкласти в модернізацію свого конвеєра один мільярд доларів. Кошти будуть витрачені на запуск нового сімейства автомобілів, які на європейському ринку замінять Fiat Bravo. Про це повідомляє Automotive News з посиланням на власні джерела.
За словами співрозмовників видання, збірка трьох нових машин почнеться з 2016 року, а їх життєвий цикл триватиме до 2023 року. Близько 520 мільйонів доларів Tofas вкладе в організацію виробництва седана (обсяг випуску 580 тисяч машин на рік), а решту коштів витратить на нові хетчбек і універсал (700 тисяч примірників на рік). Велика частина зібраних машин буде направлятися на експорт.
Новий хетчбек стане заміною Fiat Bravo, седан прийде на зміну моделі Linea, а універсал почнуть збирати в якості ідеологічного наступника Stilo Multiwagon, який зняли з конвеєра в 2008-му.
Складання моделі «Браво», продажі якої за дев'ять місяців цього року впали на 59 відсотків (до трьох тисяч штук), завершилася в липні на італійському заводі в Мельфі. На цьому підприємстві зараз зараз випускають кросовери Fiat 500X і Jeep Renegade.
Зараз завод Tofas, який є найбільшим автоскладальним підприємством в Туреччині, випускає седани Linea, а також фургони Doblo і Fiorino.

Джерело: Мотор

← Повернутися до списку